Rozkład busów ze Szczecina

Linki
 
Tanie Smocze Monety

Temat: auto-busy.com - Przewóz osób, wynajem busów, autobusów
[url=http://www.auto-busy.com/]AUTO-BUSY.com - Przewóz osób, wynajem busów, autobusów, wypożyczalnia samochodów, przewozy osobowe krajowe i międzynarodowe. Rozkład jazdy - bus, autokar, autobus. Warszawa, Kraków, Poznań, Niemcy, Holandia, Wrocław, Nowy Sącz. Przewozy krajowe. Wynajem samochodów, busów i autokarów: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Opole, Płock, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Włocławek, Zielona Góra, Tarnów, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica i wszędzie pomiędzy. Autokarowe przewozy międzynarodowe. Cała Europa, Niemcy (Berlin), Francja, Szwecja, Słowacja, Czechy, Wielka Brytania, Anglia (Londyn), Irlandia, Włochy, Szkocja, Holandia, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy, Belgia, Hiszpania i inne. prosty sposób na przewóz osób, wynajem autokaru, autobusu, busa, osobowego czy wypożyczenie samochodu. Z nami rezerwuj: Przewozy krajowe i międzynarodowe Wyjazdy turystyczne Przewozy firmowe Regularne przejazdy liniowe Wynajem autokarów, autobusów, busów, minibusów, osobowych i limuzyn Transfery - lotniska Dowóz pracowników do zakładu pracy Wyjazdy na targi, spotkania, konferencje, delegacje Osoby indywidualne Przewozy na wczasy Wycieczki szkolne, kolonie i zimowiska Imprezy sportowe, koncerty, wystawy Przysięgi, wesela, pielgrzymki i inne[/url]
Źródło: eprzewodniki.pl/forum/viewtopic.php?t=2215



Temat: gdzie jest PKP
Lupus, jestem Ci winien wdzięczność, że sfotografowałeś ten rozkład jazdy na naszej stacji PKP. Bez tego nie wiedziałbym, że o 15:40 przyjeżdża pociąg ze Szczecina. Zajrzałem do ogólnopolskiego rozkładu jazdy i faktycznie ten pociąg figuruje w rozkładzie. Tak się akurat składa, że tegoroczne Święta spędzam w Szczecinie i od paru dni główkuję, jak tam dojechać koleją i wrócić. Rzecz w tym , że rodzinę mam w prawobrzeżnej części Szczecina i jadę do Szczecina Dąbia. Do Szczecina Dąbia mam taki plan podróży : z Lubina busem do Głogowa, a stamtąd pociągiem ( osobowym, bez przesiadek) do Szczecina Dąbia o godz 11:58. Jest na miejscu o godz 17:58. Powrót planowałem w sobotę lub w niedzielę pociągiem z Dąbia o 12:19 i zamierzałem wysiąść w Ścinawie o 19:42. Powrót do Lubina busem. Jednak to co mi Ty napisałeś dzisiaj, zmienia moje plany co do powrotu. Do Szczecina Głównego jakoś dotrę ( ten pociąg z Dąbia nie wychodzi) i będę w Lubinie o 15:40. Zastanawiające jest tylko to, że nie ma tego pociągu na naszym rozkładzie jazdy w drugą stronę, czyli do Szczecina. Może surgeon jako dłużej tkwiący w temacie coś nam wyjaśni ?
Źródło: forum.lubin.pl/viewtopic.php?t=1199


Temat: gdzie jest PKP
Pociąg do Szczecina jedzie sobie drugą stroną, czyli przez Wołów i Ścinawę

Po co jechać busem do Głogowa? Mamy już pociągi. Przesiąść można się już w Rudnej.

Zresztą wszystko masz w internetowym rozkładzie jazdy pociągów. Chyba każdy potrafi wpisać nazwę stacji w formularz?
Źródło: forum.lubin.pl/viewtopic.php?t=1199


Temat: Zlot. Czy Ty byś chciał?
Dla osob jadacych PKS/PKP
Najpierw musicie dojechac do Szczecinka (NIE DO Szczecina!!) a potem busem M do Bornego.
Rozklad jest tutaj http://www.eanaconda.nazwa.pl/bus545/starting.html

Bus sie zatrzymuje pod dworcem pkp
oraz naprzeciwko dworca pks.

P.S Liban- znalazłem Twojego posta na forum majówki jak pytałeś w sprawie dojazdu

Źródło: forum.cannon-fodder.mil.pl/viewtopic.php?t=156


Temat: Koncert w Słubicach , woj.lubuskie
ja nie wiem czy mi sie uda pojechać... chcialam samochodem zeby mnie zawieźli :D ale busy jeżdżą i jadą ok. 3h ale wejdz sobie na tą stronke to masz rozkład podany: http://pks.szczecin.slubi.../8240/36219.pks
Źródło: e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t=2737


Temat: LUCKY Border Collie ^^

W Goleniowie nie byłyśmy bo szkoła na to nie pozwoliła i rozkład paan busów :angryy:

Współczuję Tobie różyczki wracaj do zdrowia szybko ! :)

Czekam na fotki nowe :cool3: Mam nadzieje że kiedyś będziemy mogły się spotkać to wymiziam Lucky`ego bo jestem jego wielbicielką :loveu:
Bardzo mi miło :loveu: Luckowi tym bardziej ;):loveu:
Może będziesz na wystawie w Szczecinie ? Wtedy na pewno zobaczysz Lucka :evil_lol: Na 80 % będziemy też w Gorzowie. Wkońcu brakuje nam dwóch krajowych CWC :angryy::lol:
Źródło: dogomania.pl/showthread.php?t=116041


Temat: Re: patrze i patrze
Cichy pisze:[color=blue]
> Ale co to ma do tej grupy dyskusyjnej???
> Cichy[/color]

To nie wiesz że ludzie ze Szczecina mają w małym paluszku rozkład jazdy
busów na żywiecczyźnie? Przecież to rzut beretem od nas ;-)

--
"Grzeczne dziewczęta idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą."

Źródło: wirtualna.warszawa.pl/forum/showthread.php?t=55432


Temat: moherowe berety i Dworzec Główny!
skuter napisał(a):[color=blue]
> .
>[color=green]
>>Busiki z kolei wygryzły PKS z trasy '3' - niewiele znam osób jadących np.
>>do Kamienia Pomorskiego via PKS czy PKP - busik jest tańszy i szybszy (a
>>kierowca to już zależy od linii, osobiście baardzo odradzam KSK bo typ
>>jest niesłowny i nie pamięta o rezerwacjach :-( )[/color]
> skad wiesz????
> przeciez jezdzisz rowerem:)[/color]

Aktualnie mam rozwaloną ramę w trekkingu więc nie mogę poruszać się
dalekobieżnie z bagażem, a na BN trzeba było zajechać do matki :-)
[color=blue]
> ja osobiscie nie lubie busow: sa ciasne, jezdza bez rozkladu, kierowca
> potrafi powiedziec , ze do goleniowa nie wezmie bo dzis bedzie mial komplet
> do nowogardu, wiec mu sie nie oplaca barac na krotsza trase
> ale oczywiscie dobrze, ze sa. Istnienie konkurencji bardzo dobrze dziala na
> PKS:)[/color]

Niekoniecznie. PKS nie ma kasy na inwestycje i przymiera. Puszczane są
wielkie autobusy wożące powietrze :-(
A tymczasem wiele wiejskich linii mogłyby obsłużyć busy. Albo zestawy:
rano i po południu jeden-dwa kursy autobusowe, a reszta busami (jeśli
jeszcze jest jakaś reszta).

chester
--
[url]http://rowerowy.szczecin.pl[/url]

Źródło: wirtualna.warszawa.pl/forum/showthread.php?t=49933


Temat: Szczecin - Pobierowo
Witam,
zwykle czytam grupę pl.regionalne.krakow, ale w związku z wyjazdem
wakacyjnym mam pytanie. Zastanawiam się nad pociągiem, który przyjeżdża
do Szczecina w sobotę o 14:49. Czy jest problem z dojazdem o tej porze
do Pobierowa (według rozkładu jazdy busów, który znalazłem na
[url]http://www.szczecin.city-map.pl/city/db/500102050406.html[/url] jak nie zdążę
na 15:20, to następny jest dopiero o 19:20)? Czy dworzec autobusowy jest
w pobliżu dworca PKP?

--
Pozdrawiam z Krakowa
Waldemar Pytlik

Źródło: wirtualna.warszawa.pl/forum/showthread.php?t=51523


Temat: Szczecin - Pobierowo
Waldemar Pytlik wrote:[color=blue]
> Czy jest problem z dojazdem o tej porze
> do Pobierowa (według rozkładu jazdy busów, który znalazłem na
> [url]http://www.szczecin.city-map.pl/city/db/500102050406.html[/url] jak nie zdążę
> na 15:20, to następny jest dopiero o 19:20)?[/color]

może zobacz tu [url]http://www.emilbus.com.pl/[/url]
[color=blue]
>Czy dworzec autobusowy jest
> w pobliżu dworca PKP?[/color]

tak... z pod dworca autobusowego startują rownież busy prywatne typu
Emilbus, chociaż Emilbus chyba ustawia się jeszcze wyżej w pobliżu klubu
Słowianin - nie pamiętam ulicy... najlepiej jak zadzwonisz do nich i
spytasz...

Źródło: wirtualna.warszawa.pl/forum/showthread.php?t=51523


Temat: dojazd do Belgii
> I mam pytanko. Szukam jakiejs sensownej mozliwosci dostania sie ze[color=blue]
> Szczecina
> do Belgii. Dopiero zaczelam, ale juz widze, ze dojazd jakims najetym busem
> to abstrakcja (emilbus zyczy sobie kole 3200 zl za dowoz kilku osob,
> porazka). Moze macie namiary na kogos kto jezdzi, albo jakas sprawdzona
> firme, ktora wozi ludzi w rozsadnej cenie? W gre wchodzi dowoz 4-5 osob.
> Pozdrawiam serdecznie, dawno mnie tu nie bylo, jbj[/color]

Pociągiem ze Szczecina do Amsterdamu o godz. 6.00, a stamtąd to "rzut
beretem". Podróż bardzo wygodna. Rozkład jazdy znajdziesz pod adresem
[url]www.pkp.pl[/url]
Pozdrawiam
Ela



Źródło: wirtualna.warszawa.pl/forum/showthread.php?t=51699


Temat: Rozkład busów Łódź - Kutno
nareszcie jest możliwość dojechania z Łodzi w szybkim tempie do
Kutna, gdzie można sie przesiąść na pociągi do Bydgoszczy, Berlina,
Poznania, Wrocławia, Szczecina itp.

Nie trzeba już jechać wlokącym się pociągiem-żółwiem-Franklinem.

Godziny odjazdów busów

Łódź - Kutno ( odjazd z Łodzi Dw.Fabryczny St.5)
7 30, 9 00, 11 10, 13 40, 17 10, 20 00.

Kutno - Łódź ( odjazd z Kutna przystanek przy Dw.PKP)
5 30, 6 45, 9 05, 11 15, 15 15, 18 10.

--


Źródło: wirtualna.warszawa.pl/forum/showthread.php?t=38368


Temat: Gdańsk - 3 rano
Paweł napisał(a):[color=blue]
> Witam!
> Zna ktoś dobre połączenie z lotniska w Gdańsku do Kołobrzegu lub Szczecina?
> Będę w Gdańsku na lotnisku 22.12 o 3 rano i nie wiem jak najlepiej to
> załawić. Wszystkie busy i połączenia autobusowe które znalazłem w necie są
> międzynarodowe i nie w tych godzinach. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
>
> Pozdrawiam
> Paweł[/color]

Proponuję PKP z Gdańska Głównego, albo z Wrzeszcza (bliżej lotniska).
Jest pociąg o 04:58 z Głównego i o 05:04 z Wrzeszcza (ten sam).
Przyjmując, że samolot się nie spóźni i odprawa pójdzie gładko jest to
niemal idealne połączenie.
Trzeba jednak dotrzeć z lotniska do Wrzeszcza lub Gdańska Gł. - niestety
według [url]www.zkm.pl[/url] nie ma w tych godzinach połaczenia autobusowego,
jednak na lotnisku jest masa taxówek. Dojazd do Wrzeszcza o tej porze
nie powinien znacznie przekroczyć 40 zł przypuszczam.
Rozkład dla tego pociągu: [url]http://42.pl/u/nEO[/url]
Podany rozkład jest dla innego piątku niż 22.12, bo obecny rozkład PKP
nie obejmuje aż tak dalekosięznych planów ;)

W razie zmiany planów - komunikacja autobusowo-tramwajowa w Gdańsku:
[url]www.ztm.gda.pl[/url]
Rozkład pociągów: [url]www.pkp.pl[/url]
Plan Trójmiasta: [url]http://www.trojmiasto.pl/mapa/index.phtml?[/url]


Pozdrawiam
--
L E P E K - T r ó j m i a s t o
no_spam [maupa] poczta [kropka] fm

Źródło: wirtualna.warszawa.pl/forum/showthread.php?t=14372


Temat: Gdańsk - 3 rano
> Zna ktoś dobre połączenie z lotniska w Gdańsku do Kołobrzegu lub[color=blue]
> Szczecina? Będę w Gdańsku na lotnisku 22.12 o 3 rano i nie wiem jak
> najlepiej to załawić. Wszystkie busy i połączenia autobusowe które
> znalazłem w necie są międzynarodowe i nie w tych godzinach. Będę wdzięczny
> za wszelkie sugestie.[/color]

jest jeszcze autobus o 4:15 ale trzeba to potwierdzic
[url]http://rozklady.com.pl/main.php?page=polo[/url]


Pozdrawiam


Źródło: wirtualna.warszawa.pl/forum/showthread.php?t=14372


Temat: Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd
Hej!!!
W piątek 13tego (już się boję ;)) wybieram sie pierwszy raz w Bieszczady aż ze Szczecina. Będę w Przemyślu ok 11. Powiedzcie mi proszę jak najlepeij dojechać do Ustrzyk Górnych. Patrzałam na rozkłady jazdy pks i z tego co pamiętam jakiś jest o 14, czy wogóle jest jaks inna możliwoś? może jakieś busy? czy może najlepiej isc na stopa????
Źródło: forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=3624


Temat: Liczba pasażerów w samolotach

Jak już przy liczbie pasażerów w samolotach, to zapytam. Jaka musi być ilość pasażerów, żeby lot (nie)został odwołany? Samolot poleci nawet pusty bo bedzie z reguly potrzebny na nastepnym lotnisku aby gdzies dalej leciec, powiem ze lekko niedorzeczne pytanie. Czasem jest na lotnisku na rozkładzie np. Szczecin : CANCELLED.

I co wtedy?... LOT zapewne poda jako oficjalny powod awarie techniczna majaca wplyw na bezpieczenstwo lotu (co zazwyczaj nie jest prawda bo najczesciej dotyczy to lotow o najmniejszym oblozeniu). Pasazerowie nie dostana odszkodowania za odwolanie lotu (chyba ze skieruja sprawe do sadu), oraz dostana propozycje pokonania trasy busem - w zeszlym roku kilku pasazerow ze Szczecina przyplacilo taka zamiane zyciem. Mozna oczywiscie odstapic od umowy.
Źródło: lotnictwo.net.pl/showthread.php?t=10643


Temat: busy Szczecin
busy Szczecin
  Gdzie by można w internecie znaleźć dokładny rozkład tego jak jeżdżą busy do Szczecina ? Jestem z pod Szczecina i właśnie będę musiał tam dojeżdżać codziennie bo nie dostałem miejsca w akademiku, to chociaż mam nadzieje że jest dobre połączenie co do samych busów.
Źródło: ifd.pl/showthread.php?t=23073


Temat: Bus - szczecin - mrzeżyno
Witam,
czy jeżdzą takie i czy w necie mozna sprawdzic rozklad jazdy?
Z gory dzieki za odpowiedz,
Pozdrawiam,
Julka

Źródło: wirtualna.warszawa.pl/forum/showthread.php?t=54641


Temat: frankfurt szczecin
> Ja proponuje busem do Berlina..

Rozkład jazdy busów na linii Szczecin Berlin:
[url]http://busy.info.pl/2,37307,46109,szczecin,berlin.html[/url]

Pozdrawiam
Jacek Ernest


Źródło: wirtualna.warszawa.pl/forum/showthread.php?t=73610


Temat: Moja wycieczka
Plan uległ (znów) zmianie i muszę was zanudzić kolejnymi pytaniami. Najpierw plan (dokładny z numerem pociągu i relacją):
29.04.06
Tychy os. O (18:12) - Tychy dw. PKP T-bus (18:29) trolejbus linii B
Tychy (18:40) - Katowice (19:04) poc. os. R-E430 rel. Zwardoń - Katowice
Katowice (19:50) - Kraków Gł. (21:23) poc. posp. R-83102 rel. Kołobrzeg - Kraków Gł.
Kraków Gł. (22:08 ) - Warszawa Zach. (2:45) poc. posp. R-35504 rel. Kraków Płaszów - Suwałki
30.04.06
Warszawa Zach. WKD (5:24) - Komorów (5:50) poc. WKD 103 rel. Warszawa Śródm. WKD - Grodzisk. Maz. Radon
Komorów (6:28 ) - Warszawa Śródm. WKD (6:57) poc. WKD 200 rel. Milanówek Grudów - Warszawa Śródm. WKD
Centrum (7:11) - Kabaty (7:31) metro
Kabaty (7:36) - Centrum (7:56) metro
Warszawa Śródm. (8:05) - Warszawa Falenica (8:46) poc. SKM 54227 rel. Warszawa Zach. - Warszawa Falenica
Warszawa Falenica (9:00) - Warszawa Zach. (9:49) poc. SKM 54230 rel. Warszawa Falenica - Warszawa Zach.
Warszawa Zach. (10:25) - Koluszki (11:57) poc. posp. R-22105 rel. Warszawa Wsch. - Łódź Fabr.
Koluszki (12:34) - Rogów (12:46) poc. os. R-E3330 rel. Łódź Fabr. - Warszawa Wsch.
Rogów Osob. Wąsk. (13:00) - Głuchów (13:50) Rogowska Kolej Wąskotorowa
Głuchów (14:30) - Rogów Tow. Wąsk. (15:58 ) Rogowska Kolej Wąskotorowa
Rogów (18:20) - Skierniewice (18:59) poc. os. R-E3340 rel. Łódź Fabr. - Skierniewice
Skierniewice (23:27) - Poznań Gł. (2:36) poc. posp. R-18203 rel. Terespol - Szczecin Gł.
1.05.06
Poznań Gł. (2:48 ) - Bydgoszcz Gł. (5:22) poc. posp. R-65502 rel. Szklarska Poręba Górna - Gdynia Gł. Osob.
Bydgoszcz Gł. (6:02) - Białośliwie (7:01) poc. os. R-E58423 rel. Bydgoszcz Gł. - Piła Gł.
Białośliwie (9:45) - Piła Gł. (10:08 ) poc. os. R-E58425 rel. Bydgoszcz Gł. - Piła Gł.
Piła Gł. (10:16) - Krzyż (11:08 ) poc. os. R-33421 rel. Piła Gł. - Krzyż (szynobus)
Krzyż (11:26) - Poznań Gł. (12:30) poc. posp. R-87102 rel. Szczecin Gł. - Poznań Gł.
Most Dworcowy (12:46) - Rondo Środka (12:59) tramwaj linii 8 (kier. Miłostwo)
Maltanka (13:30) - Zwierzyniec (ok. 13:50) kolejka parkowa "Maltanka"
Zwierzyniec (14:00) - Maltanka (ok. 14:20) kolejka parkowa "Maltanka"
Rondo Środka (14:45) - Most Dworcowy (14:58 ) tramwaj linii 8 (kier. Górczyn)
Poznań Gł. (17:35) - Katowice (22:45) poc. posp. R-84100 rel. Słupsk - Katowice
Katowice (23:00) - Tychy (23:23) poc. os. R-E7719 rel. Katowice - Bielsko Biała Gł.
Tychy dw. PKP T-bus (23:30) - Piłsudskiego (23:47) trolejbus linii A
I pytania (z prośbą):
1) Czy będzie można wejść na Skierniewicką szopę o tej porze (ale w to wątpię)?
2) Czy "Maltanka" będzie jeździć 1 maja?
3) Czy któryś z kolegów ma aktualny SRJP? Jeśli tak to prosiłbym o sprawdzenie wszystkich tych pociągów (bo już raz nadziałem się na bubel w internetowym rozkładzie i od tego czacu nie za bardzu mu wierzę, a na SRJP mnie nie stać).
Źródło: 785mm.pl/viewtopic.php?t=33




 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates