Romeo i Julia w TEATRZE Buffo

Linki
 
Tanie Smocze Monety

Temat: Romeo & Julia
No cóż, ja się przyznam, że "Romeo i Julia" Studia Buffo jest musicalem, który pierwszy wywarł na mnie wrażenie..tzn. oglądając go, po raz pierwszy stwierdziłam, że musical to piękna forma muzyki, bo połączenie muz, które mnie najbardziej fascynują - aktorstwa, teatru i śpiewu.
Ulubiony aktor: Kuba Szydłowski (!) i Rafał Drozd, Adam Fidusiewicz
Piosenka: "Ojciec Laurenty" i "Sen"
Scena: "Sen"

Pozdowienia dla moderatorek:)

Źródło: malwinakusior.fora.pl/a/a,20.htmlTemat: Kalendarium....
kolejna troszkę spóźniona część repertuaru tym razem na maj
1. 5,6,7 maja - Wtorek, środa, czwartek- Musical Metro/godz. 16 i 19. [b]W czwartek 7 maja Metro tylko o godz. 19
2. 9, 10 maja - sobota, niedziela - Karuzela Marzeń/ godz. 19
3. 15 maja - piatek - Hity Buffo/ godz. 19
4. 17 maja - niedziela - Wieczór Latynowski/ godz. 19
5.18, 19, 20 maja - poniedziałek, wtorek, środa - Musical Romeo i Julia/godz. 16 i 19
6. 21, 22 maja - czwartek, piatek - Ukochany kraj...czyli PRL w piosence/godz. 19
7. 23 maja - sobota - Wieczór Francuski w Buffo/godz. 19
8. 24 maja - niedziela - Wieczór Brytyjski/godz. 19
9. 26 maja - wtorek - Wieczór Włoski/ godz. 19
10. 29,30 maja - piatek, sobota - TYLE MIŁOŚCI – szlagiery filmowe i kabaretowe z lat 20. i 30./godz. 19
11. 31 maja - niedziela - Wieczór Rosyjski/godz. 19
Zapraszam bardzo serdecznie do Teatru Studio Buffo

Piozdrowionka Ola[/b
Źródło: jurekgrzechnik.fora.pl/a/a,36.html


Temat: Mrocznajulia
Więc tak jak wszyscy to i ja xDW Buffo nie byłam nigdy ale zakochałam się w nim gdy tylko obejrzałam Musical Romeo i Julia i Metro.Mieszkam w Szczecinie i dlatego nie miałam okazji tam być.Tak naprawdę mam na imię Natalia.Interesuje się spiewem i tańcem i liteaturą w tym roku pójdę do pierwszej gimnazjum.Z tego idzie wywnioskować że mam 13l.Jestem tu raczej najmłodsza.Moim życiem jest tylko Teatr
I to wszystko
Źródło: przebojowanooc.fora.pl/a/a,234.html


Temat: Marina Łuczenko
Marina Łuczenko polska wokalistka pochodzenia ukraińskiego, wykonująca muzykę z pogranicza electro-pop/dance. Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia i klasy artystycznej LO im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.
Na początku swojej kariery wystąpiła w kilku muzycznych programach telewizyjnych (Przebojowa noc, Droga do gwiazd, Szansa na sukces), zagrała również epizodyczną rolę w teatrze telewizji Ballada o zabójcach w reżyserii Waldemara Krzystka. Wygrała też casting i została zaangażowana do teatru Studio Buffo, gdzie grała Julię w musicalu Romeo i Julia. W 2009 doszła do głównej obsady w serialu 39 i pół, gdzie zagrała Amandę Chelsea, córkę Darka Jankowskiego.
W 2008 brała udział w programie TVN, Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Michał Uryniuk, zajęli 10te miejsce docierając do piątego odcinka.
25 lutego 2010 odbyła się gala wręczenia nagród VIVA Comet Awards na której wystąpiła MaRina, wykonując swój pierwszy singel. W marcu tego samego roku otrzymała nominację do nagrody Viva! Najpiękniejsi w kategorii Najpiękniejsza Polka. 23 kwietnia 2010 była gościem na gali Eska Music Awards, gdzie wykonała "Glam Pop" oraz razem z Candy Girl i Mrozem medley piosenek "Poker Face" Lady Gagi, "Sweet Dreams" BeyoncĂŠ Knowles oraz "Hot n Cold" Katy Perry, a także odebrała nagrodę w kategorii Debiut roku.

Źródło: recuerdo.fora.pl/a/a,1306.html


Temat: Pokaż mi


Pokaż mi Zosię Nowakowską... (z teatru Buffo gdzie grałą w spektaklu Romeo i Julia)

EDIT:
Nikt nie może znaleźć jej zdjęcia?? wpiszcie w google "Zosia Nowakowska" i dajcie obojętnie jakie zdjęcie... Pierwsze 2 to napewno jest ona
Źródło: telenowele.fora.pl/a/a,3053.html


Temat: Ulubony spektakl...
Byłam na Akademii Pana Kleksa z Rozmusem, Zagrobelnym, moja koleżanka z klasy tam grała, ale mnie osobiscie niezbyt się podobało, może wokal Adasia. :D. Bajeczny był. ^^.
No, a mój ulubiony to: Romeo i Julia z teatru Buffo. :D
Świetne ! :D. Krzysiu Rymszewicz jest po prostu wspaniałym aktorem i ten głos ! ;D
Źródło: girlstown.fora.pl/a/a,295.html


Temat: Teatr
Byłam w teatrze Buffo w Warszawie bodajże w tamtym roku na spektaklu 'Romeo i Julia' Bardzo mi się podobało Niesamowite miejsce Na spektaklu 'Metro' jeszcze nie byłam, ale same dobre rzeczy o nim słyszałam
Źródło: tristaniapl.fora.pl/a/a,225.html


Temat: Festiwal Teatrów Muzycznych
Czy w tym sezonie także się odbędzie?

Macie jakieś propozycje - kto co mógłby pokazać?

Ode mnie:
Teatr ROMA - Chciałbym 'Koty', ale skoro 'Akademia Pana Kleksa' będzie miała tournee to pewnie zostaniemy uraczeni właśnie nią.
Teatr CAPITOL - A Chorus Line
Gliwicki Teatr Muzyczny - High School Musical
Teatr Studio Buffo - Romeo i Julia
Teatr Rozrywki - Jesus Christ Superstar / Jekyll & Hyde

Reszta obojętna...
Źródło: teatrmuzycznywgdyni.fora.pl/a/a,488.html


Temat: Teatr Studio Buffo w Warszawie
To miano zostało nadane przez jedną z gazet (wyborcza?), ale to było dość dawno.. Chyba jeszcze za czasów strageo Metra. Tzn nie tego zuepłenie pierwszego, ale tego sprzed paru lat.

Dla mnie ten teatr ma znaczenie sentymentalne.. Tak naprawdę to od niego się zaczęło (pomimo tego, że "wpadłam" dopiero po Wampirach). To "Romeo i Julia" było moim pierwszym musicalem i wtedy zaczęłam interesować się Metrem (które straaaaaszliwie kocham). Dawno tam nie byłam (jakieś półtora roku), ale uważam, że ten teatr tez ma swój urok. Wszystko jest dośc kameralne i pamiętam, jak tuż po Metrze (19.05.2006 g16) byłam na Wampirach (19.05.2006 g19 ) to strasznie przeszkadzało mi to, że mimo tego, że w Romie siedziałam w 7 rzędzie, czułam się trochę jakbym była oddzielona od tego co się dzieje na scenie. W Buffo (przynajmniej na Metrze) czułam się tak, jakbym była na scenie razem z aktorami z tym, że trochę z boku. Szkoda tylko, że ten teatr co chwilę zmienia obsady i, nie da się tego pominąć, ma coraz niższey poziom. No ale mam nadzieję, że chociaż Metro pozostanie takie, jakie je zapamiętałam czyli cudowne.
Źródło: teatrmuzycznywgdyni.fora.pl/a/a,132.html


Temat: Musical
Mi sie najbardziej podobał sie musiacał OPENTANIEC w Teatrze miejskim W Gdyni im.Danuty Baduszkowej naprawde świetnie było fajne widowisko
Alo fajny był też musical romeo i julia w tetrze buffo był ktoś z was zna tym ?Naprawde warto było
Źródło: skolioza.fora.pl/a/a,221.html


Temat: Kto kiedy na co idzie
W dniu pogrzebu Prezydenta i jego Małżonki spektakle Festiwalu Teatrów Muzycznych zostały odwołane. Prowadzimy rozmowy o zmianie terminu wystawienia spektaklu "Romeo i Julia" Teatru Buffo. Poinformujemy niezwłocznie, jeżeli uda się ustalić nowy termin.


źródło: http://www.muzyczny.org/
Źródło: marekkaliszuk.fora.pl/a/a,211.html


Temat: SPEEDY NEWS !
W związku z pogrzebem Prezydenta Rzeczpospolitej i żałobą narodową termin Festiwalu Teatrów Muzycznych zostaje przesunięty.
Festiwal rozpocznie się 20 kwietnia przedstawieniem "Zabawki Pana Boga" Teatru Roma o godz.16.30 (spektakl dodatkowy).

Musical "Romeo i Julia" Teatru Buffo został przeniesiony na poniedziałek 26 kwietnia.
Bilety z dnia 18 kwietnia z godziny 16.00 zachowują ważność na spektakl w dniu 26 kwietnia o godz.17.00,
bilety z 18 kwietnia z godziny 19.00 zachowują ważność na spektakl 26 kwietnia o godz.20.00 (ewentualne zwroty przyjmowane będą w kasie Teatru do wtorku 20 kwietnia).

Spektakl "Boyband" Teatru Komedia z Warszawy został odwołany. Z przyczyn organizacyjnych nie udało się przenieść go na inny termin (kasa zwraca pieniądze za bilety).

Festiwal zmienia w tym roku formułę - nie odbędzie się konkurs. Pozostają jednak nagrody publiczności za najlepszą rolę męską i żeńską

żródło: http://www.muzyczny.org/
Źródło: marekkaliszuk.fora.pl/a/a,110.html


Temat: Teatr
Ja nie lubię. Owszem, teatr Buffo, gdzie oglądałam wspaniałe "Romeo i Julia" - nieziemskie emocje, lubię wracać myślami do tej klasowej wycieczki. Planuję wybrać się na "Metro" i "Upiór w operze"^^ Ale to może po testach i tej całej III klasie ;)
A w 6 klasie byłam na "Wicku warszawiaku" bodajże :roll: Bardziej beznadziejnego spektaklu nie widziałam nigdy w swoim niezbyt doświadczonym teatralnie życiu ;) Po tym znielubiłam teatry w moim mieście ;/
Ale byłam również (już nie pamiętam gdzie, być może był to teatr muzyczny xD) na "Historii tańca" i w tym spektaklu się zakochałam. Aczkolwiek to nie sztuka.
Źródło: kochajmyksiazki.fora.pl/a/a,683.html


Temat: Szkoła
Jeśli chodzi o spektakl "Romeo i Julia" to w II klasie byłam na wycieczce w teatrze Buffo :] Po wycieczce przez tydzień żyłam w obłokach i swojej wyobraźni, wspominając oczy Romea, piosenki (musical) i całą sztukę... Ach <3
Średnia? Naprawdę chcecie wiedzieć? xD 5,42 o.O, tak, wiem :oops: Ale żeby się mniej więcej utrzymać na tym poziomie, powinnam się teraz uczyć biologii... Ale komu się chce przed feriami, z bólem głowy i rozleniwieniem po balu... ;P
Źródło: kochajmyksiazki.fora.pl/a/a,369.html


Temat: Ida Nowakowska
Tak sobie myślę, że ją pominęłyśmy, a ona zasługuje chyba na oddzielny temacik...

"W wieku 12 lat wyjechała do Ameryki gdzie uczyła się w Professional Performing School w Nowym Jorku. Uczęszczała też do Szkoły Tańca na Broadwayu Steps gdzie była w klasie Leslie Brown. Będąc w Ameryce występowała na deskach Metropolitan Opera w "La Bayadere" oraz spektakularnym przedstawieniu "Les Troyens". W Lincoln Center zatańczyła główną rolę dziewczęcą u boku Randyego Skinnera w "Real to Reel". Występowała również w sławnym musicalu "Metro" oraz "Romeo i Julia" w Teatrze Buffo oraz w "Piotrusiu Panie" na scenie Teatru Muzycznego Roma. Wzięła udział w licznych pokazach mody oraz telewizyjnych reklamówkach, a ostatnio zagrała główną rolę w filmie "Out of reach" u boku Stevena Seagala. Jest zdobywczynią wielu prestiżowych nagród w zawodach tanecznych min.: Puchar Polski w disco dance i I miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach w stepie. Obecnie jest uczennicą Państwowej Szkoły Baletowej im.Romana Turczynowicza w Warszawie w klasie Pani prof. B. Sułkowskiej. "
www.teatrroma.pl


Źródło: taniecwampirow.fora.pl/a/a,45.html


Temat: Buffo czy Roma?
Roma!!
Ostatnio uświadczyłam się w przekonaniu, że Buffo (jak dla mnie) nie dorasta Romie do pięt, jeżeli chodzi o aktorów (kameralność i klimat pomijam).
Miałam okazję posłuchać NAGRAŃ z płyty na spektaklu "Romeo i Julia" NA ŻYWO.
W dodatku nowym aktorom dali playback starych Żałosne...
Rozumiem sceny, gdzie aktor nie jest w stanie śpiewać...latanie np. Ale to?
To jest Teatr Muzyczny? "Najlepszy teatr muzyczny w stolicy."?

Może playback to standard dla tego pokroju teatrów, ale ja tego nie trawię.

Nie Buffo. ROMA.
Źródło: taniecwampirow.fora.pl/a/a,29.html


Temat: Ostatnio oglądane

właśnie skończyłam Stormbreaker'a xD)

Podobało się? :lol:

Ja obejrzałam:
"Bez mojej zgody" w kinie-piękne
"Forrest Gump", nawiasem mówiąc, bardzo polecam, jest rewelacyjny!
"Romeo i Julia" z diCaprio i Danes. Sięgnęłam po ten film, ze względu na nowoczesną wersję dramatu. Byłam już w teatrze buffo na takim spektaklu, wiec chciałam zobaczyć jak to wyjdzie na filmie :wink: Całkiem dobrze^^
Źródło: shadowhunters.fora.pl/a/a,129.html
 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates