Robótki szydełkowe na Wielkanoc

Linki
 
Tanie Smocze Monety

Temat: Nasze plany
Witajcie.
Jestem ciekawa ile z Waszych planów udało sie zrealizować?
Czy były takie robótki, które nie zostały zrealizowane ze wzgledów nie zaleznych od Was?
Czy z nowym 2009 rokiem narzuciłyscie - narzuciliscie sobie nastepne plany?
Jakie są Wasze postanowienia co do poprawy Waszego harakteru?
Zacznę od siebie:
Nie wszstkie plany udało mi sie zrealizować.
Mialam w planach zrobić na drutach parę sukieneczek dla moich wnuczek.
Nie udalo mi się ani jednej zrobić .
Miałam w planach wydziergać na szydełku komplecik dla nowonarodzonego wnuczka, ale córka powiedziala że jak bedzie starszy, bo w tych miesiączkach to na bardzo krótko takie ubranko słuzy i szkoda mojego czasu.
Za to w to miejsce zrobiłam na szydełku dodatkowy obrus na prośbę mojej znajomej, której też zrobiłam olbrzymią serwetę. Udało mi się ponadplanowo nauczyć się haftu matematycznego i w związku z tym wyhaftowałam trochę karteczek dla rodzinki i na kiermasz przedświąteczny, co pozwoliło mi podratować mój budzet.
W tym roku postanowiłam być bardziej stanowcza. Ostatnio coraz częściej zdarzało mi się przerwać rozpoczętą robótke i zabrać się za inną. Teraz dokańczam to co rozpoczęte.
Wstepnie zaplanowałam: wydziergac na drutach 4 sukieneczki, 3 sweterki-golfiki. bieznik na komodę, na Święta Wielkanocne trochę kartek zrobić, makramowy obrusik, makramowy niezbędnik ucznia, 2 bluzeczk na szydełku dla córek, inauczyć się pergamono, by na Święta Bożego Narodzenia zrobić inne kartki oraz podszkolic się we frywolitce na igle.
Czy mi się to uda? Czas pokaże.
Źródło: makatka.pl/forum/viewtopic.php?t=428

 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates